Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• Aktywny udział w rozwoju sprzedaży jednej z trzech grup produktowych: rękawice, opatrunki, włóknina,

• Przygotowywanie szkoleń i prezentacji produktowych,

• Monitorowanie działań konkurencji,

• Bieżące wspieranie merytoryczne w zakresie modyfikacji procedur ISO,

• Aktywny udział w procedurach przetargowych oraz w sprzedaży produktów słabo rotujących,

• Dbanie o wizerunek, kontrola działań promocyjnych, materiałów reklamowych,

• Bieżące raportowanie osiąganych wyników i podjętych działań.

Wymagania

Wymagania:

• 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produktów jednorazowych,

• Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: marketing produktowy, zarządzanie,

• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

• Praktyczna znajomość pakietu MS Office,

• Umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń,

• Umiejętność pracy pod presją czasu oraz wyznaczania priorytetów,

• Bardzo dobre umiejętności organizowania pracy własnej oraz wysokie zdolności interpersonalne,

• Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych podróży służbowych.

Oferujemy:

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej kategorii rynkowej w kilku krajach,

• Uczestnictwo w innowacyjnych, międzynarodowych projektach,

• Partnerskie relacje w pracy zawodowej,

• Atrakcyjny pakiet socjalny.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aktualnej aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".

Prezentacja firmy

Praca tymczasowa dostarcza elastycznych rozwiązań personalnych, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media