Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek:

manager logistyki

Nr ref.: 39253
Praca stała
Lokalizacja: Bolesławiec

Zakres obowiązków:
  • utrzymanie metryki, raportów, dokumentacji procesu, harmonogramów klienta, szkoleń i zapisów dotyczących bezpieczeństwa
  • nadzorowanie pracy specjalistów logistyki
  • prowadzenie negocjacji z klientami w celu poprawy efektywności łańcucha dostaw
  • monitorowanie procesów eksportowych produktów w celu zapewnienia zgodności z wymaganiami
  • opracowanie programów zarządzania ryzykiem w celu z
  • planowanie lub wdrożenie usprawnień do systemów zewnętrznych logistycznych
  • tworzenie polityk lub procedur zewnętrznych działań logistycznych
  • bezpośredni kontakt z klientem
  • odpowiedzialność za audyty samooceny

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku najlepiej w branży automotive
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • znajomość systemu ERP
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • analityczne myślenie
  • dobra organizacja czasu pracy

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość realnego rozwoju
  • pracę w oparciu o międzynarodowe standardy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)