Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjna z branży automotive z Gliwic poszukuje pracownika.

Zakres odpowiedzialności:

  • Zarządzanie łańcuchem dostaw w firmie produkcyjnej
  • Zarządzanie gospodarką magazynową i przepływem materiałów na produkcję
  • Optymalizacja procesów w podległym obszarze

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w zarządzaniu obszarem logistyki, zakupów lub planowania w firmie produkcyjnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • Samodzielność, orientacja na cel, zdolności organizacyjne
  • Rozwinięte zdolności liderskie
  • Bardzo dobra znajomość  MS Excel
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

Wybranej osobie zaproponujemy:

  • Możliwość dalszego rozwoju w dynamicznym środowisku z branży motoryzacyjnej
  • Pełne wyzwań stanowisko pracy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

Prezentacja firmy

Klient infoPraca

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Kadra zarządzająca