Opis stanowiska pracy

Oferta:

  • nadzorowanie codziennego funkcjonowania klubu zgodnie z przyjętymi standardami,
  • organizacja pracy personelu zgodnie z grafikami zajęć i wdrażanie nowych pracowników,
  • zarządzanie budżetem klubu – monitorowanie wpływów i kosztów,
  • realizacja założeń sprzedażowych,
  • zapewnienie wysokich standardów obsługi klientów,
  • promowanie i rozwój klubu na rynku lokalnym,
  • działania operacyjne zgodne ze standardami fitness klubu,

Wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku managera
  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
  • umiejętność zarządzania zespołem pracowników,
  • doświadczenie w pracy na targetach sprzedażowych,
  • doświadczenie w przygotowaniu budżetów i tworzeniu raportów finansowych,
  • doświadczenie w obsłudze klienta,
  • dyspozycyjność,

Oferta

  • w sieci klubów fitness,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę opracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia podnoszące wiedzę i kwalifikacje,

Prezentacja firmy

Fitness Club 24 to firma, która istnieje na rynku od 2008 roku. Zajmujem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna