Agencja Headhunters (Katowice)

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 10079.

Manager Kawiarni

Miejsce pracy: Pszczyna, Tychy, Bielsko- Biała

Opis stanowiska:
• Rekrutacja oraz szkolenie pracowników
• Wyszukiwanie, negocjacje i współpraca z dostawcami
• Zdobywanie niezbędnych pozwoleń i licencji na użytkowanie kawiarni, przygotowanie i nadzorowanie procesu otwarcia
• Udział w tworzeniu marki na terenie Polski południowej
• Tworzenie i wdrażanie systemu operacyjnego dla podległych sklepów (SOP- standard operation procedures)
• Tworzenie i kontrola standardów obsługi klienta
• Koordynacja codziennych operacji kawiarni
• Koordynacja dostaw, logistyki, zamówień, nadzorowanie systemem odpadów
• Zarządzanie personelem
• Tworzenie rozliczeń i raportów finansowych sprzedaży, kontrola budżetów, raportowanie zgodnie z harmonogramem

Wymagania:
• Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w branży gastronomicznej
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
• Język angielski w stopniu komunikatywnym
• Dobra znajomość obsługi komputera
• Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
• Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu
• Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
• Zaangażowanie, kreatywność i pomysłowość
• Nastawienie na realizację celów
• Dyspozycyjność i mobilność
• Pozytywne nastawienie

Oferujemy:
• Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
• Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Narzędzia pracy zgodne ze stanowiskiem

W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 32 251 00 43