manager I agencja PR

Science PR

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jeśli do nas dołączysz będziesz:

  1. zarządzać projektami klientów agencji
  2. kompleksowo prowadzić działania komunikacyjne
  3. budować swój zespół

Dołączając do naszego zespołu zyskasz:

  • Pracę w pierwszej w Polsce agencji PR wyspecjalizowanej w świadczeniu usług dla uczelni, instytucji nauki i naukowców
  • Różnorodność zadań
  • Fajny zespół, z którym chce się spędzać czas
  • Rozwój wraz z firmą, w tym możliwość zbudowania własnego zespołu
  • Konstruktywną atmosferę pracy

Wymagania

  1. Posiadasz minimum 3 lata doświadczenia w pracy w agencji PR
  2. Masz minimum 3 lata doświadczenia w obsłudze klientów
  3. Posiadasz wypracowane relacje z dziennikarzami biznesowymi i/lub branżowymi
  4. Samodzielnie prowadzisz projekty

Czekamy na Ciebie gdy:

  • jesteś rzetelny i precyzyjny w codziennej pracy
  • masz wysokie umiejętności komunikacyjne
  • lubisz wychodzić z inicjatywą
  • konstruktywnie podchodzisz do wyzwań

Prezentacja firmy

Science PR to pierwsza w Polsce agencja PR dla naukowców, instytu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo