Manager grupy sprzedażowej

Reveno

Woj. Zachodniopomorskie, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

W Reveno skutecznie pomagamy uzyskać wysokie odszkodowania naszym Klientom - osobom poszkodowanym w wyniku wypadków komunikacyjnych oraz innych zdarzeń.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

 - aktywne pozyskiwanie Klientów

 - kompletowanie dokumentacji niezbędnej dla realizacji celów i procesu obsługi Klienta

 - utrzymywanie stałego kontaktu z pozyskanymi przez siebie Klientami

 - tworzenie własnej struktury sprzedażowej i zarządzanie podległymi pracownikami

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od osiąganych wyników

- szkolenia oraz stałe wsparcie merytoryczne

- możliwość rozwoju i awansu w szybko rozwijającej się firmie

- możliwość stworzenia własnej grupy sprzedażowej

- nienormowany czas pracy

- przyjazną i partnerską atmosferę pracy

Wymagania

- wykształcenie min. średnie

- min. roczne doświadczenie w branży

- umiejętność obsługi komputera, Internet, MS Office

- wysoka kultura osobista

- zdolności interpersonalne

- konsekwencja w dążeniu do wyznaczonych celów

- umiejętność organizacji własnej pracy, samodzielność działania

W Reveno najważniejszy jest człowiek, dlatego współpracując z nami gwarantujemy Ci przejrzyste zasady współpracy. Cenimy Twoje pasje oraz życie rodzinne, dlatego sam decydujesz o tym, ile czasu poświęcasz na pracę.

Prezentacja firmy

W Reveno pomagamy naszym Klientom, osobom poszkodowanym uzyskać j... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi