Manager Działu Zapewnienia Jakości Tłumaczeń

eParole 4 Business Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • Planowanie realizacji projektów tłumaczeniowych
  • Nadzorowanie realizacji tłumaczeń i weryfikacji w Dziale Zapewnienia Jakości
  • Rekrutację dostawców usług (tłumaczy, weryfikatorów, korektorów)
  • Negocjacje z podwykonawcami usług
  • Zarządzanie pamięciami tłumaczeniowymi
  • Stosowanie procedur kontroli i zapewnienia jakości zgodnie z normą ISO 17100:2015

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami tłumaczeniowymi oraz tłumaczeniu
  • Biegłą znajomość języka angielskiego (ukończone studia na kierunku filologia angielska)
  • Dobrą znajomość SDL Trados lub innego programu CAT
  • Zdolność organizacji pracy własnej, powierzonego zespołu oraz podwykonawców
  • Umiejętność zarzadzania zespołem
  • Systematyczność, dokładność, terminowość
  • Bardzo wysoka komunikatywność i zdolności negocjacyjne

Oferujemy:

  • Pełną ciekawych wyzwań pracę w biurze tłumaczeń stosujących najwyższe światowe standardy jakości
  • Zarządzanie młodym zespołem
  • Umowę o pracę
  • Szkolenia z najnowszych rozwiązań IT stosowanych w branży tłumaczeniowej
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ePAROLE 4 BUSINESS Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Prezentacja firmy

ePAROLE 4 BUSINESS Sp. z o.o. Sp. k właściciel marki ePAROLE® TŁU... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne