Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Aktualnie, dla naszego Klienta, rozwijającej się firmy produkcyjnej, poszukujemy ambitnych i doświadczonych Kandydatów na stanowisko:

manager działu rozwoju

Nr ref.: 41341
Praca stała
Lokalizacja: woj. podkarpackie

Zakres obowiązków:

- zarządzanie projektami rozwojowymi w tym również zarządzanie budżetem

- koordynacja pracy podległego zespołu

- adaptacja projektów do uwarunkowań prawnych

- przygotowywanie harmonogramów projektów

- współpraca z pozostałymi działami firmy

- bieżące kontrolowanie zmian w projektowanych produktach

Oczekiwania:

- wykształcenie wyższe o profilu technicznym (mile widziana elektronika)

- wiedza z obszaru elektroniki

- minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:

- ciekawa, pełna wyzwań praca w stale rozwijającej się firmie

- atrakcyjne wynagrodzenie

- realna szansa na rozwój zawodowy w strukturach firmy

- codzienna praca z najnowszymi technologiami

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- pakiet benefitów pozapłacowych oraz pakiet szkoleń

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)