Manager Działu Druku Cyfrowego w Drukarni

Drukarnia Maciaszczyk

61-857 POZNAŃ, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

  • planowanie, organizacja i monitorowanie akcji promocyjnych produktów Działu Druku Cyfrowego
  • komunikacja internetowa z aktualnymi i potencjalnymi klientami
  • monitorowanie konkurencji i reagowanie na zmiany na rynku druku cyfrowego
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • aktualizacja i poszerzanie oferty działu
  • poszukiwanie nowych kanałów sprzedażowych w Internecie
  • praca zespołowa w Dziale Druku Cyfrowego
  • aktualizacja treści i oprawy graficznej strony www (współpraca z copywriterem i grafikiem)
  • podnoszenie standardu obsługi klientów
  • odpowiedzialność za wyniki działu

Oferujemy:

  • stałą umowę o pracę oraz premię za osiągane wyniki
  • podczas wykonywania zadań konsultacje i wsparcie z zakresu marketingu i promocji, współpraca z grafikiem oraz copywriterem

Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w drukarni cyfrowej, znajomość procesów druku cyfrowego – warunek konieczny
  • biegła znajomość komunikacji internetowej
  • biegła znajomość pakietu office
  • umiejętność pracy pod presją czasu

W ofercie prosimy o umieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

Współpracujemy z licznymi Agencjami Reklamowymi i firmami z sektora mark... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo