Manager Działu Centrum Badań

Adore Sp. z o.o.

Warszawa, 03-982, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Prężenie rozwijająca się spółka, oferująca profesjonalne usługi z zakresu m. in. badań marketingowych, obsługi klienta, baz danych oraz doradztwa biznesowego, posiadająca duże doświadczenie z obszarów swojej działalności oraz liczne sukcesy na rynku polskim i zagranicznym poszukuje osoby, która konsekwentnie dąży do celu, ma duszę lidera oraz wysokie umiejętności trenerskie i mentorskie na stanowisko Managera Działu Centrum Badań.

Zakres obowiązków:

- Zarządzanie zespołem badawczym, koordynowanie pracy, wyznaczanie celów, przeprowadzanie szkoleń, coaching, wsparcie współpracowników
- Weryfikacja osiągniętych celów przez zespół i wyznaczanie nowych krótko i długoterminowych
- Budowa i modyfikacja systemów motywacyjnych
- Prowadzenie rekrutacji nowych pracowników do działu badawczego
- Efektywne nawiązywanie kontaktów, rozpoznanie potrzeb Klientów
- Opieka nad Klientem, utrzymywanie relacji, pomoc i doradztwo w doborze rozwiązań biznesowych
- Współpraca m.in. z Zarządem, działem sprzedażowym

Oferujemy:

- Pracę w oparciu o kontrakt
- Wynagrodzenie finansowe złożone z podstawy + prowizji uzależnionej od wyników pracy
- Narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon)
- Ambitne i pełne wyzwań stanowisko pracy umożliwiające rozwój zawodowy
- Możliwość tworzenia nowego projektu wraz z podległym zespołem

Wymagania

- Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku managerskim z praktyką w budowaniu i zarządzaniu zespołem
- Szeroka wiedza z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim
- Doświadczenie z zakresu prowadzenia projektów: wsparcia sprzedaży, badawczych, obsługi klienta
- Znajomość branży baz danych, komunikacji bezpośredniej
- Umiejętność łączenia pracy wdrożeniowej, operacyjnej i sprzedażowej
- Wysoka orientacja na sukces podległego zespołu, determinacja do osiągania wysokich wyników
- Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Numer licencji: 8736

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca