Manager ds. zakupów w dziale Zbóż

Agerona Sp z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
Prowadzenie negocjacji handlowych z rolnikami;
Przygotowywanie zamówień oraz nadzorowanie stanu realizacji dostaw;
Odpowiedzialność za planowanie i realizację

Oferujemy:
◾Samodzielność, inicjatywa, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;
◾Dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów.
◾Możliwość rozwoju zawodowego;
◾Stabilne zatrudnienie
◾Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.

Wymagania

Oczekiwania:

◾Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów,
◾Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz analityczne,
◾Umiejętność komunikowania się z różnymi szczeblami zarządzania,
◾Bardzo dobra organizacja pracy, w tym wysoka sumienność i systematyczność w zakresie realizowanych zadań,
◾Inicjatywa i samodzielność w działaniu.

Prezentacja firmy

O nas <br/> <br/> <br/>Jesteśmy firmą, zajmującą się handlem zboża i rze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Rolnictwo, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne