CBRE Corporate Outsourcing Sp. z o.o.
CBRE to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych (pod względem przychodów za rok 2016), klasyfikowana w rankingach: Fortune 500 oraz S&P 500. CBRE, z siedzibą główną w Los Angeles, zatrudnia ponad 75 000 pracowników (nie wliczając firm stowarzyszonych i partnerskich), obsługuje inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości w około 450 biurach na całym świecie (nie wliczając firm stowarzyszonych i partnerskich). CBRE oferuje szeroki zakres zintegrowanych usług, doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.cbre.pl.

Manager ds. technicznych

Lokalizacja: Krosno

OPIS STANOWISKA:

  • Aktywny udział w przejęciu obiektu od generalnego wykonawcy, nadzorowanie odbiorów końcowych ze strony zarządcy, szkolenie zespołu technicznego w obsłudze systemów, instalacji i urządzeń.
  • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie obiektu Galerii Handlowej w zakresie prewencji, nadzoru, konserwacji i naprawy wszystkich instalacji i urządzeń technicznych i zabezpieczających (instalacje wykrywania pożarów, automatycznych systemów gaśniczych itp.),
  • Znajomość umów dotyczących utrzymania, nadzoru i konserwacji zawartych przez Galerię Handlową z firmami zewnętrznymi,
  • Współpraca i nadzór nad firmami serwisowymi obsługującymi Galerię Handlową,
  • Współpraca z Dyrektorem Galerii Handlowej w zakresie planowania budżetu utrzymania Galerii, kontroli i analizy kosztów utrzymania Galerii, przeprowadzania odbiorów lokali,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej Galerii Handlowej (prowadzenie książki obiektu budowlanego, książek instalacji i urządzeń zgodnie z wymogami prawa polskiego itp.),
  • Kontrola statusu dokumentacji związanej z działalnością najemców Galerii Handlowej,
  • Koordynowanie działań dotyczących wynajmu długoterminowego,
  • Nadzór nad pracą kierownika obiektu i techników obiektu Galerii Handlowej,
  • Poszukiwanie rozwiązań zmierzających do optymalizacji funkcjonowania Galerii Handlowej,
  • Kontrola zużycia mediów w Galerii Handlowej.

WYMAGANIA:

  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku managera technicznego obiektu,
  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Znajomość programów Excel i power point, AutoCAD,
  • Znajomość Prawa Budowlanego, Prawa Energetycznego, Ustawy Ochrony Środowiska,
  • Uprawnienia energetyczne w zakresie dozoru do 15 kV,
  • Wyższe wykształcenie inżynierskie (specjalizacja elektryczna lub wentylacja/klimatyzacja lub budowlana),
  • Mile widziane referencje od poprzednich pracodawców.

OFERUJEMY:

Dołączając do CBRE możesz być pewny, że będziesz pracować w światowej klasy zespole i zawsze będziesz mieć ten zespół za sobą. Będziesz mieć wolność w wyborze własnej ścieżki, i pamiętaj, że ważne dla nas jest nie to jak długo z nami pracujesz, ale jak skutecznie. Już teraz dołącz do firmy #1 na światowym rynku nieruchomości komercyjnych.

Pakiet świadczeń:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Dofinansowanie aktywności sportowej,
  • Szeroki zakres profesjonalnych szkoleń i możliwości rozwoju,
  • Udział w charytatywnych i komercyjnych wydarzeniach sponsorowanych przez CBRE.