APP Sp. z o.o.
Firma Auto-Plast Produkt S.A., w związku z dynamicznym rozwojem w obszarze produkcji narzędzi / stojaków dla potrzeb branży lakierniczej, poszukuje kandydatów do pracy w mieście Września k. Poznań na stanowisko:

Manager ds. sprzedaży

Miejsce pracy:
Września k. Poznań

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych kontaktów z Klientami biznesowymi (floty samochodowe, CFM, brokerzy, firmy leasingowe, firmy dysponujące flotą samochodów)
  • sprzedaż usług związanych z naprawami Smart Repair i Auto Detailing
  • rozwijanie i podtrzymywanie długofalowych relacji z Klientami wewnętrznymi sieci S-Plus
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i doradztwo w zakresie technologii smart
  • wspieranie działań Call Center S – Plus (kierowanie zleceń napraw do warsztatów, obsługa zleceń napraw)

Wymagania:

  • doskonała umiejętność w nawiązywaniu i podtrzymywaniu relacji biznesowych
  • znakomita znajomość technik sprzedaży oraz identyfikacji potrzeb Klientów
  • doświadczenie i swoboda w prowadzeniu prezentacji sprzedażowych
  • samodzielność, kreatywność i pomysłowość
  • determinacja w osiąganiu celów
  • dobra organizacja pracy
  • gotowość do pracy w systemie zadaniowym (orientacja na wynik, parametry i cel)
  • dyspozycyjność – praca mobilna
  • prawo jazdy kat. B. z wieloletnim doświadczeniem praktycznym
  • wykształcenie min. średnie - preferowane techniczne
  • mile widziani miłośnicy motoryzacji oraz osoby ze znajomością branży motoryzacyjnej

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm branży motoryzacyjnej w Polsce
  • dużą swobodę w realizacji powierzonych celów i zadań
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (w okres próbnym wynagrodzenie stałe, po okresie próbnym wysoka prowizja powiązana z wynikami i celami sprzedażowymi)
  • samochód służbowy
  • współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk: