manager ds. sprzedaży regałów wysokiego składowania

Randstad Polska Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, specjalizującej się w produkcji i dostawie wyposażenia handlowego poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 38299
Praca stała
Lokalizacja: Lublin

Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie nowych klientów, budowanie długotrwałych relacji z obecnymi klientami firmy
  • profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań magazynowych
  • sporządzanie ofert i negocjacje cenowe
  • udział w tworzeniu strategii marketingowych i sprzedażowych
  • analiza i monitorowanie rynku
  • reprezentowanie firmy

Oczekiwania:
  • min. roczne doświadczenie w sprzedaży wyposażenia magazynowego/sklepowego
  • umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne (komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów)
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • forma zatrudnienia umowa o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwości rozwoju

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)