Opis stanowiska pracy

Silver Store Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą rozwiązań marketingowych w sektorze Silver Economy. Misją spółki jest dostarczanie wsparcia przedsiębiorcom i organizacjom w zakresie skutecznej i owocnej współpracy z sektorem senioralnym.

Silver Store Sp. z o.o. - wydawca czasopisma dla seniorów we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie i Łodzi - Czerwony Portfelik Senior (www.czerwonyportfelik.pl) w związku z rozwojem działalności poszukuje kandydatów na stanowisko – Manager ds. Sprzedaży.

Miejsce pracy: biuro spółki we Wrocławiu

Zadania:

- sprzedaż powierzchni reklamowej w czasopiśmie klientom z sektora B2B

- rozbudowa portfela kluczowych klientów spółki

- sporządzanie prezentacji, kalkulacji oraz negocjacje sprzedażowe

- kompleksowa obsługa pozyskanych klientów

- ścisła współpraca z działem graficznym i redakcyjnym

Wymagania

Wymagania:

- min. 1 rok doświadczenia w pozyskiwaniu klientów B2B

- wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)

- gotowość do pracy w systemie wynagradzania za efekty pracy

- komunikatywność i łatwość nawiązywania oraz utrzymywania relacji z klientem biznesowym (sektor MŚP)

- dobra organizacja pracy własnej, pozwalająca na osiąganie założonych celów

- samodzielność i kreatywność

- dyspozycyjność (praca 8h dziennie, pn - pt)

- gotowość do odbywania podróży służbowych

- znajomość środowiska MS Office

Oferujemy:

- atrakcyjny system wynagradzania oparty na jasnych zasadach: podstawa + prowizja, z nieograniczonym poziomem zarobków

- umowę o pracę po okresie próbnym

- wsparcie w postaci kompleksowego szkolenia i wdrożenia na ww. stanowisku

- zdobywanie doświadczenia w perspektywicznej branży - Silver Economy

- stałe godziny pracy, pn – czw 8:30 – 17:00, pt 8:30 – 14:30

- samodzielne biurko, telefon, komputer

- pracę w młodym, dynamicznym zespole

Do CV prosimy dołączyć następującą klauzulę. Dziękujemy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Prezentacja firmy

Silver Store Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą rozwiązań marketin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi