MANAGER ds. ROZWOJU / NOWYCH URUCHOMIEŃ

SEOYON ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o.

44-109 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

- nadzorowanie uruchomień nowych wyrobów;
- planowanie zasobów, zadań, metod pracy Działu Rozwoju,
- przygotowanie, modyfikacja, weryfikacja i zatwierdzanie dokumentów związanych z nowymi uruchomieniami,
kontrola i weryfikacja rysunków i projektów w zakresie kompletności i wykonywalności,
- nadzorowanie wprowadzania zmian konstrukcyjnych oraz współpraca z Biurami Konstrukcyjnymi oraz Biurami Technicznymi Klientów
- nadzorowanie i opiniowanie przeprowadzonych prób technologicznych,
- opiniowanie do działu zakupów nowych dostawców w zakresie definicji produktów,
- odpowiedzialność za współpracę z dostawcami i klientami w sprawach technicznych
- zarządzanie - archiwizowanie i uaktualnianie dokumentacji technicznej w wyznaczonym obszarze działania
- współpraca z działami jakości w zakresie wymagań co do wyrobów gotowych oraz z Inspektoratem Jakości Dostawców w zakresie wymagań materiałów i podzespołów,
- koordynacja nowych wdrożeń i zmian bieżących: tworzenie harmonogramów, zlecanie i egzekwowanie zadań od członków zespołu projektowego , utworzenie i aktualizacja dokumentacji uruchomień zgodnie z procedurami, nadzór i realizacja budżetu projektu, raportowanie do klienta

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne,
- co najmniej 5 lat doświadczenia w branży Automotive, 2 lata na stanowisku kierowniczym w obszarze nowych uruchomień
- wiedza z zakresu metod optymalizacji,
- doświadczenie konstruktora,
- wiedza z zakresu FMEA, SPC, PPAP, APQP
- język angielski, w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
- umiejętność pracy w zespole,
- elastyczność,
- umiejętność pracy pod presją czasu ,
- umiejętność zarządzania zespołem, modelowanie, umiejętność podejmowania decyzji.

Prezentacja firmy

SEOYON ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach powsta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji