Manager ds. Kluczowych Klientów – kanał nowoczesny i tradycyjny

GURLEX GROUP PL Sp. z o.o.

Kraków, Warszawa, Katowice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Manager ds. Kluczowych Klientów – kanał nowoczesny i tradycyjny, branża napoje spirytusowe

Miejsce pracy: Kraków, Warszawa, Poznań, Łódź, Katowice

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w kanale nowoczesnym i tradycyjnym w branży FMCG – najlepiej napoje spirytusowe min. 3 lata
  • Bardzo dobra znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowanie długofalowych relacji z klientami,
  • Podejmowanie działań w wyniku przemyślanych strategii nastawionych na realizację celów,
  • Rozwinięte umiejętności analityczne
  • Wysoka kultura osobista
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Samodzielności w planowaniu i organizowaniu pracy własnej

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta