Manager ds. handlowych / Doradca Klienta

Izoler Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku powiązana z branżą izolacji przemysłowych poszukuje osoby do pracy w Szczecinie na stanowisko Doradca Klienta / Handlowiec.

Obowiązki:
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• Obsługa pozyskanych klientów
• Prowadzenie negocjacji handlowych
• Doradztwo techniczne dla klienta

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Stabilne zatrudnienie
• Atrakcyjne wynagrodzenie i procentowa premia uzależniona od wyników
sprzedaży
• Niezbędne narzędzia pracy - samochód, komputer, telefon
• Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku i rozwojowej branży
• Pracę na samodzielnym oraz odpowiedzialnym stanowisku

Mile widziane:
• Doświadczenie w branży budowlanej lub przemysłowej
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie techniczne
• Prawo jazdy kat. B
• Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
• Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy
• Wysoka dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Izoler to firma świadcząca profesjonalne usługi w zakresie nowocz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta