Manager ds. Globalnych Programów Odbioru Odpadów (recykling)

ERP Polska PL

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

MISJA

  • identyfikacja, implementacja, oraz zarządzanie Globalnymi Programami Odbioru Odpadów w ścisłej współpracy z klientami

GŁÓWNE OBOWIĄZKI

  • identyfikacja rozwiązań w zakresie odbioru odpadów dla klientów i z klientami, we współpracy z Specjalistami ds. Kluczowych Klientów oraz zapewnienie rentowności w przypadku każdego klienta
  • rozwój linii serwisowych i produktowych wewnątrz Grupy
  • wybór potencjalnych sieci dostawców we współpracy z Globalnym Managerem Sieci Dostaw i regionalnymi Regionalnymi Managerami Sieci Dostaw, oraz nawiązywanie relacji z dostawcami oraz kierownictwem poszczególnych regionów spoza Europy
  • wdrażanie procesów z zakresu Programów Odbioru Odpadów , nadzór nad wydajnością usług, oraz sprawdzanie rentowności

NIEZBĘDNE UMIEJĘTNOŚCI

  • 2-5 lat doświadczenia zawodowego, z czego przynajmniej 2 lata pracy w łańcuchu dostaw, recyklingu, zarządzaniu zakupami, lub zarządzaniu aktywami.
  • wykształcenie wyższe- dyplom z dziedziny inżynierii, zarządzania, lub powiązanej dziedziny

Wymagania

  • zorientowanie na klienta (wewnętrznego i zewnętrznego) oraz świadomość międzykulturowa
  • osoba analityczna, zorientowana na proces i zysk
  • osoba proaktywna, potrafiąca pracować niezależnie z wysokim poziomem umiejętności organizacyjnych
  • biegła znajomość języka angielskiego (minimum poziom C), atutem będzie znajomość dwóch innych języków
  • dobra znajomość usługi Office 365 (w szczególności programu Excel)

POZOSTAŁE

  • pracownik podlega Dyrektorowi d.s. Programów Odbioru Odpadów
  • praca na pełen etat
  • okres wprowadzający (6-24 miesięcy) w Akwizgranie (Aachen), ostateczna lokalizacja do ustalenia (np. Londyn, Madryt, Milan, Warszawa)

Prezentacja firmy

Europejska Platforma Recyklingu Polska Spółka Akcyjna została wpi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria, Praca Analityka