Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • rozwój strategii sprzedaży Spółki na rynku międzynarodowym
  • rozwijanie współpracy oraz budowanie trwałych relacji z klientami w kanale sprzedaży ( w tym także sieci handlowe oraz dyskontowe) w wymiarze międzynarodowym
  • negocjowanie warunków umów/kontraktów handlowych z partnerami zagranicznymi
  • realizacja budżetu sprzedaży na rynkach międzynarodowych
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • koordynacja działań oraz odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych do wybranych odbiorców
  • reprezentacja firmy podczas targów zagranicznych
  • analizowanie danych rynkowych
  • współpraca z innymi działami Spółki w celu podniesienia efektywności sprzedaży i optymalizacji procesów

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość specyfiki sprzedaży oraz wymagań związanych z handlem zagranicznym
  • umiejętność prowadzenia negocjacji z kluczowymi klientami
  • zdolności analityczne
  • dokładność oraz doskonała umiejętności organizacyjne
  • dyspozycyjność i gotowość do odbywania zagranicznych podróży służbowych
  • biegła znajomość języka angielskiego/ niemieckiego/rosyjskiego/hiszpańskiego
  • znajomość przepisów międzynarodowych

Prezentacja firmy

Firma produkcyjno-handlowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management