Manager ds.ekspansji (branża FMCG)

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Miejsce pracy: Poznań
OBOWIAZKI
Dla naszego klienta, jednego z liderów w branży FMCG, poszukujemy osob na stanowisko Managera ds. ekspansji

Zakres obowiązków:
  • ocena wniosków - weryfikacja i ocena zgłaszanych wniosków pod kątem merytorycznym, prawnym, ocena opłacalności; kontrola pozyskiwania nowych lokali
  • budżetowanie - współudział w przygotowaniu budżetu, określanie planów ekspansji na lata przyszłe, opracowywanie koncepcji pozyskiwania nowych lokali
  • zarządzanie zespołem
  • raportowanie, w tym na potrzeby zarządu- zapewnienie sprawozdawczości, analiza danych
  • wskazywanie braków, proponowanie rozwiązań

WYMAGANIA
  • minimum 5- letnie doświadczenie kierownicze w ekspansji
  • wykształcenie wyższe
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • znajomość rynku nieruchomości
  • znajomość procesów inwestycyjnych, procedur urzędowych i przepisów prawnych związanych z inwestycjami
  • nastawienie na szukanie rozwiązań, wnikliwość, wyczulenie na zagrożenia, kreacja nowych procesów - usprawnianie obecnych
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • gotowość do pracy w dynamicznym środowisku

KORZYŚCI
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, znanej marce
  • umowę o pracę
  • samochód służbowy wraz z kartą paliwową
  • szeroki pakiet benefitów: opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie grupowe
  • możliwość zatrudnienia od zaraz

Numer referencyjny: 4-40-42612/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.