Manager Biura Prawnego / In house Lawyer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta - powszechnie znanej Spółki z branży wydawniczej poszukujemy Kandydata/ Kandydatki na stanowisko:

Manager Biura Prawnego / In house LawyerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • bieżące doradztwo prawne w sprawach związanych w działalnością spółek z grupy kapitałowej
  • sporządzanie opinii prawnych z zakresu prawa cywilnego, handlowego, autorskiego i pracy
  • przygotowywanie i opiniowanie projektów umów, pism oraz projektów innych dokumentów
  • uczestnictwo w negocjacjach prowadzonych z partnerami handlowymi,
  • współpraca z innymi podmiotami świadczącymi usługi doradcze na rzecz Spółki
  • zastępstwo prawne w postępowaniach sądowych, przed organami administracji publicznej i organami innych instytucji publicznych i prywatnych
  • prowadzenie spraw z zakresu compliance
  • rozliczanie czasu świadczenia usług przez Biuro Prawne
  • pozyskiwanie i współpraca z wyspecjalizowanymi kancelariami zewnętrznymi

Wymagania

  • uprawnienia radcy prawnego/adwokata
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • min. 4 letnie doświadczenie zawodowe w kancelarii prawnej lub dziale prawnym w sporządzaniu i negocjowaniu umów w obrocie międzynarodowym oraz w obsłudze klientów korporacyjnych
  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, handlowego, autorskiego i prawa pracy
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań, dokładność i skrupulatność
  • umiejętność pracy pod presją czasu i zarządzania kilkoma projektami jednocześnie

Oferujemy:

  • Pracę w rozpoznawalnej firmie z branży wydawniczej
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze in-house
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.