Manager biura Agencji Pracy Tymczasowej

IPF GROUP S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do nowo otwieranego oddziału firmy w centrum Warszawy poszukujemy managera biura.

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:
- Organizacja pracy biura
- Odpowiedzialność za administrowanie placówką
- Wsparcie w zarządzaniu portfelem projektów i nadzorowaniu obsługi Klientów w zakresie efektywnej realizacji zamówień;
- Budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami;
- Wsparcie w zarządzaniu podległym zespołem o strukturze rozproszonej geograficznie – w tym wyznaczanie zadań, motywowanie, określanie ścieżek rozwoju;
- Monitorowanie wyników zespołu i efektów realizowanych zadań;
- Zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klientów zewnętrznych oraz wewnętrznych;
- Merytoryczne wspieranie podległego zespołu;
- Inicjowanie oraz wdrażanie innowacji mających na celu optymalizację mechanizmów i procesów w podległym obszarze;
- Stałe weryfikowanie planów oraz zasobów obszaru w odniesieniu do sytuacji rynkowej;
- Realizowanie założonych celów biznesowych.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe;
• Co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku managerskim – mile widziane osoby posiadające doświadczenie w branży Human Resources na stanowiskach Kierownika Projektu, Kierownika Regionu;
• Minimum dwuletnie doświadczenie w obsłudze klientów
• Bardzo dobra znajomość zagadnień z obszaru prawa pracy, znajomość Ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych będzie dodatkowym atutem;
• Umiejętność zarządzania projektowego;
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności MS Excel
• Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum dobrym; znajomość rosyjskiego będzie atutem
• Prawo jazdy kategorii B;
• Zdolność analitycznego i strategicznego myślenia;
• Zdolności przywódcze;
• Odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu;
• Doskonałe umiejętności interpersonalne.

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja