Manager Administracyjny Pracowni Projektowej

HRK S.A.

Wroclaw, dolnośląskie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest znany, wrocławski deweloper mieszkaniowy, ceniony za jakość swoich inwestycji oraz ich wykonanie.

Z związku z rozwojem biura projektowego, z sukcesem prowadzonego przez naszego Klienta od 1986 roku, firma chce zatrudnić osobę na stanowisko:

Manager Administracyjny Pracowni ProjektowejMiejsce pracy: Wroclaw

Zadania:

  • Tworzenie harmonogramów pracy biura projektowego, jej koordynacja i kontrola w zakresie:
  1. spływu dokumentacji projektowej,
  2. terminowości oddawania projektów przez pracownię projektową i firmy zewnętrzne,
  3. postępu prac projektowych.
  • Dbanie o sprawny przepływ informacji pomiędzy Architektami,
  • Systematyczne wdrażanie procedur porządkujących pracę pracowni projektowej,
  • Dbanie o optymalne wykorzystanie czasu oraz umiejętności pracowników,
  • Udział w spotkaniach koordynacyjnych Grupy i z inwestorami zewnętrznymi,
  • Organizacja regularnych spotkań/narad z pracownikami pracowni projektowej,
  • Poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań usprawniających pracę i porządkujących ją (np. rozwiązań IT),
  • Wspieranie pracowników w zakresie rozwiązywania problemów pojawiającycych się w trakcie realizacji zadań,
  • Analiza pracy Projektantów,
  • Motywowanie pracowników pracowni projektowej do organizowania swojej codziennej pracy poprzez korzystanie z różnych narzędzi systemowych,
  • Bezpośrednia współpraca z Dyrektorem Pracowni Projektowej i Przezesem firmy,
  • Raportowanie pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z organizacją pracy grupy osób, porządkowaniem informacji i usprawnianiem ich przepływu, wdrażaniem procedur oraz rozwiązań informatycznych.
  • Wykształcenie wyższe (Architektura, Projektowanie),
  • Dobra znajomość specyfiki pracy pracowni projektowej i Architektów (umiejętność czytania projektów, znajomosć prawa budowlanego, programów projektowych i graficznych),
  • Znajomość metod i narzędzi w zakresie organizacji pracy i ich optymalne wykorzystanie,
  • Doskonała znajomość MS Office i umiejętność jego praktycznego wykorzystania,
  • Dobra znajomość jezyka angielskiego (min. B2),
  • Wysoka kultura osobista,
  • Samodzielność i kreatywność,
  • Otwartość w stosunku do współpracowników i umiejętność zbudowania z nimi dobrej relacji opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu,
  • Konsekwencja w działaniu,
  • Umiejętność przekonywania i egzekwowania zadań,
  • Nastawienie na ludzi i ich rozwój w zakresie organizacji pracy.

Oferujemy:

  • Pracę na nowo tworzonym stanowisku w znanej Grupie Kapitałowej,
  • Dużą swobodę działania,
  • Bardzo dobre warunku zatrudnienia: umowa o pracę, wynagrodzenie podstawowe i premiowe, benefity, szkolenia itp.
  • Podległość bezpośrednio do Prezesa Zarządu i Jego wsparcie w zakresie wprowadzania rozwiązań,
  • Wszelkie, niezbędne narzędzia pracy.
  • Pracę wśród pasjonatów projektowania, tworzących wyjątkową atmosferę :-)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.