Malarz w Belgii (ekipa 2-3 os.)

Agencja Zatrudnienia KS Service

Antwerpen, zagranica

Miejsce pracy: Antwerpen

OBOWIĄZKI

Do obowiązków należy wykonywanie prac malarskich w różnego rodzaju pomieszczeniach oraz na zewnątrz. Malowanie elementów drewnianych i metalowych w otoczeniu budynków.

WYMAGANIA

Jedynymi wymaganiami jest komunikatywna znajomość języka angielskiego, posiadanie własnego środka transportu, a także ubezpieczenie w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem oraz chęć do pracy.

OFERUJEMY

Oferujemy przeszkolenie, możliwość uzyskania certyfikatu VCA, a także długoterminową współpracę. Wynagrodzenie 12 EUR brutto/h na warunkach umowy o pracę, nadgodziny płatne 150% plus dodatek paliwowy. Organizujemy zakwaterowanie.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.