Opis stanowiska pracy

Firma Complex świadczy pełen zakres usług malarskich, realizuje zlecenia jako podwykonawca - zasięg jej działania to w obecnej chwili Belgia.

Poszukujemy pracowników na następujące stanowisko:

Malarz / Tapeciarz

Obowiązki:

  • tapetowanie ścian i sufitów,
  • malowanie ścian i fasad (prace malarskie głównie wewnątrz budynków),
  • szpachlowanie, szlifowanie – wewnątrz i zewnątrz budynków,
  • gruntowanie, tynkowanie, wykuwanie,
  • obróbka końcowa pomalowanych powierzchni

Wymagania:

  • doświadczenia w pracy na danym stanowisku w branży budowlanej,
  • prawo jazdy kat. B
  • udokumentowany przebieg pracy ( świadectwa pracy, referencje)
  • własna działalność gospodarcza

Oferujemy:

  • legalna praca na terenie Belgii,
  • umowę o współpracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie w systemie akordowym
  • zorganizowane zakwaterowanie (udostępnione odpłatnie)
  • zorganizowane transportu (udostępnione odpłatnie)
  • stała opieka polskiego konsultanta ( kierownika projektu)

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV.

Prezentacja firmy

Complex - Usługi Malarskie jest firmą , która realizuje projekt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne