Malarz / Tapeciarz do Nigerii

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Lagos, zagranica

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lagos

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Dla naszego Klienta z Niemiec, firmy świadczącej usługi dla przemysłu budowlanego między innymi na terenie Nigerii, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia na stanowisku:

Malarz / tapeciarz do NIGERII

Zakres obowiązków:
• Przygotowanie powierzchni ścian: usunięcie starego materiału, wyrównanie nierówności
i zagipsowanie szczelin, pęknięć, dziur zaprawą/tynkiem,
• Zabezpieczenie ścian, podłóg oraz otworów okiennych i drzwiowych za pomocą folii i taśmy;
• Nakładanie kilku warstw farb przy użyciu różnych technik;
• Tapetowanie ścian wysokowartościowymi tapetami z różnych materiałów;
• Utrzymanie w czystości narzędzi i miejsca pracy.

Wymagania:
• Kilkuletnie (min.5 letnie) doświadczenie w wykonywaniu w/w prac;
• Dyplom czeladniczy lub mistrzowski w zawodzie malarz / tapeciarz;
• Umiejętność malowania na różnych powierzchniach i podłożach przy użyciu różnorodnych technik i materiałów ;
• Duże doświadczenie w tapetowaniu z zastosowaniem różnych materiałów, środków i technik;
• Znajomość zarówno tradycyjnych jak i nowoczesnych technik wykańczania wnętrz;
• Gotowość do podjęcia pracy poza Unią Europejską (aktualny paszport ważny do końca roku) przez 5 miesięcy;
• Gotowość do odbycia prób na terenie Niemiec;
• Znajomość języka niemieckiego – mile widziana.

Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich;
• Możliwość nawiązania długofalowej współpracy;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem: opłacony przelot w obie strony, zakwaterowanie w 4-gwiazdkowym hotelu oraz wyżywienie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.