Obecnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia dłuższej współpracy na stanowisko malarz/szpachlarz

malarz / szpachlarz

Nr ref.: 40782
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

Praca polega na renowacji maszyn budowlanych: szpachlowanie ubytków i nałożenie nowej warstwy farby.

Możliwa jest praca na pełny wymiar godzin bądź niepełny etat:

  • niepełny etat : pracownik wykonuje tylko i wyłącznie pracę malarza-szpachlarza – w tym wypadku dni i godziny pracy ustalane są na bieżąco; oferta skierowana  do osób poszukujących dodatkowego zatrudnienia
  • pełen etat : pracownik oprócz malowania-szpachlowania wykonuje inne prace fizyczne w czasie gdy nie ma zleceń na malowanie-szpachlowanie (np. czyszczenie, sprzątanie)  – w ten sposób zapewniona jest ciągłość pracy i praca w pełnym wymiarze godzin.

Praca na terenie Warszawy i okolicach - zapewniony dowóz.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w szpachlowaniu oraz malowaniu natryskowym przy użyciu agregatu malarskiego
  • sprawność fizyczna
  • chęć do pracy, sumienność
  • mile widziane:prawo jazdy kat. B

Oferta:
  • umowa o pracę( do dłuższej współpracy )
  • wynagrodzenie: 20 PLN brutto/h
  • stabilność zatrudnienia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)