In Temporis Polska Sp. z o.o.

Malarz piaskarz

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Puławy

Rodzaj pracy: Obojętne

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta- firmy budowlanej- poszukujemy osoby z Puław lub okolic do pracy w Puławach na stanowisku

Malarz-piaskarz

Nr.ref: Malpias/pu/2014

Obowiązki:

Prace związane z malowaniem i piaskowaniem oraz zabezpieczeniami antykorozyjnymi konstrukcji stalowych oraz czyszczeniu powierzchni betonowych i posadzek

Wymagania:

  • Minimium 1 rok doświadczenia na stanowisku malarza-piaskarza. Osoby, które posiadają większe doświadczenie mają możliwość otrzymania stanowiska brygadzisty malarzy;
  • Dokładność, precyzja, rzetelność;
  • Miejsce zamieszkania- Puławy i okolice (warunek bezwzględny).

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oprarciu o umowę zlecenie na okres próbny, po tym okresie zatrudnienie bezpośrednio przez klienta;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności;
  • Pracę w stabilnej firmie;
  • Możliwość rozwoju.

Oferta pracy tymczasowej, licencja nr 1954

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.