Malarz-Piaskarz, praca w Holandii

Axell Holandia Sp. z o.o

Holandia, Uden, zagranica

Opis stanowiska pracy

AXELL - PRACA TYMCZASOWA OD ZARAZ W HOLANDII

Obecnie poszukujemy do pracy w UDEN malarza-piaskarza do renowacji kontenerów używanych do składowania opon samochodowych.

Obowiązki:

•piaskowanie - przygotowanie kontenerów pod malowanie, usuwanie rdzy
•malowanie - renowacja używanych, zniszczonych kontenerów

Wymagania:

•doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku malarz-piaskarz
•znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
•prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

•legalne zatrudnienie
•możliwość korzystania odpłatnie z zakwaterowań mieszkaniowych oraz z darmowego transportu z lokacji Axell do miejsca pracy
•tygodniowy system wynagrodzeń
•pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii
•pełne wsparcie polskich koordynatorów na terenie Holandii

Zapewniamy także DARMOWY przejazd do Holandii!

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy za granicą, w Holandii od zaraz

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji