Zeitmann

Malarz (Niemcy)

Miejsce pracy: Niemcy (Mannheim)

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta firmy budowlanej poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Obowiązki:
- Malowanie, tapetowanie, drobne prace wykończeniowe w remontowanych domach.

Wymagania:
- Kilkuletnie udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku malarza,
- Doświadczenie w pracach malarskich w Niemczech,
- Wykształcenie budowlane kierunkowe,
- Znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym (weryfikacja telefoniczna przez pracodawcę),
- Znajomość nowoczesnych technologii wykończenia wnętrz,
- Mile widziane osoby z własnym samochodem (rozpatrywane w pierwszej kolejności).

Oferujemy:
- Stabilną pracę w dużej niemieckiej firmie budowalnej,
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich (na długi okres czasu),
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Zakwaterowanie oferuje pracodawca,
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.