Malarz konstrukcji -piaskarz

P.P.H.U. Rema

Wałbrzych, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Przyjmiemy od zaraz malarzy i piaskarzy do renowacji konstrukcji stalowej z doświadczeniem
Bez nałogów!!!
wymagamy:
-dobrej organizacji pracy i samodzielności w działaniu
-samodyscypliny
-zaangażowania i chęci do pracy
Atrakcyjna praca dla ambitnych osób pragnących rozwijać się zawodowo.
Szybka możliwość awansu połączona ze wzrostem zarobków
Wynagrodzenie zależne od stopnia zaangażowania i umiejętności samodzielnego wykonywania zadań oraz dobrej współpracy w grupie zadaniowej.

Proszę o CV - jako załączniki tylko w wersji pdf.
Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

Wymagania

wymagamy:

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą z 20- letnim doświadczeniem świadczącą Kompleksowe Specja... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie