Malarz Budowlany - Construction Painter

Viktech P/S

Szczecin, zachodniopomorskie

Viktech P/S

Od: Viktech P/S
Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska pracy:

  • Zatrudnimy malarzy budowlanych do pracy tymczasowej przy projekcie w Dani
  • Godziny pracy: Pełny etat (ok. 40h w tygodniu)
  • Gotowość do pracy- natychmiast

Zadania i obowiązki:

  • Wygładzanie i przygotowanie powierzchni do malowania, w tym piaskowanie i usuwanie starej farby
  • Wypełnianie dziur pozostałych po gwoździach, pęknięć oraz połączeń kitowych, gipsowanie, itp.
  • Tapowanie, teksturowanie ściań syfitów
  • Doświadczenie w tapetowaniu i malowaniu na wysokości
  • Odpowiedni dobór mieszanek farb i proporcji pigmentów, oleju I substancji szybkoschnących
  • Malowanie powierzchni przy użyciu pędzli, pistoletu sprayu lub wałków. Zastoswanie szczotek, gąbek lub palcy, tak by osiągnąć specjalny wizualny efekt
  • Wznoszenie rusztowań lub montaż drabin umożliwiających pracę nad ziemią.

Wymagania:

  • Doświadczenie na ww. stanowisku (min.5 lat). Mile widziane osoby z doświadzceniem w pracy za granicą (szczególnie w krajach skandynawskich)
  • Mile widziane Posiadanie certyfikatu poświadczającego umiejętności wykonywania prac przy budowanie dachów
  • Znajomość j. angielskiego (warunek konieczny). Dodatkowym plusem jest znajomość jezyka skandynawskiego.
  • Prawo jazdy I samochód
  • Gotowość do podróżowania samochodem pomiędzy Polską a Danią
  • Kandydat powinien posiadać zezwolenie na pracę pobyt w Dani

Oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie oraz nadgodziny
  • Kontrakt na duńskich warunkach
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt długoterminowy
  • Zakwaterowanie w Dani

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie:

  • Aktualnego CV wraz z informacją na temat przepracowanych ostatnich 5 lat, w tym dane odnośnie ostatnich pracodawców
  • Poświadczenie umiejętności dekarskich (np. certyfikat, dyplom itp. Z Polski lub zagraniczny)
  • Referencje od dwóch pracodawców (preferowane te poświadczające pracę za granicą)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, którzy posiadają wymagane lub zbliżone kwalifikacje. Na dalszym etapie rekrutacji zostaną przedstawione szczegóły dotyczące pracy.