Malarz budowlany - bezpłatny hotel niemiecka umowa o pracę od ZARAZ

Serwis Personalny Sp. z o.o.

Stuttgart, zagranica

Opis stanowiska pracy

Serwis Personalny Sp. z o.o. nr KRAZ: 1428 dla swojego stałego i rzetelnego Klienta w południowej części Niemiec poszukuje malarzy budowlanych (z umiejętnością tapetowania) i znajomością języka niemieckiego.

Nasz Klient oferuje:
- bezpłatny hotel
- bezpłatne wyżywienie
- umowę o pracę na niemieckich warunkach
- atrakcyjne wynagrodzenie
- dodatkowe benefity
- stałą pracę (pracę Regional) - w jednym miejscu
- możliwość pracy także w okresie zimowym
- bezpłatny dojazd z hotelu na budowę
- możliwość pracy na długie lata

Wymagania

- doświadczenie zawodowe
- min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny, ze względu na pracę tylko wśród Niemców

- NIE wymagamy posiadania własnego samochodu
- dyspozycyjność - praca od zaraz
- uwaga w CV prosimy wpisać stopień znajomości języka niemieckiego

Prezentacja firmy

Firma Serwis Personalny powstała w roku 2003 jako inicjatywa osób posiad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
21
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
100 000PLN - 140 000PLN / Yearly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK hotel, wyżywienie, przejazy
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie