Opis stanowiska pracy

Energopol - Szczecin S.A. jest firmą budowlaną o ponad sześćdziesięcioletniej tradycji i doświadczeniu. Wykonujemy złożone projekty we wszystkich dziedzinach budownictwa ze szczególnym uwzględnieniem projektów z dziedziny hydrotechniki morskiej i śródlądowej, dróg i mostów, urządzeń, sieci i instalacji gazowych oraz wodno-kanalizacyjnych, energetycznych, budowli wielkokubaturowych przemysłowych i użyteczności publicznej oraz specjalnego fundamentowania na terenie całej Polski.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Majster robót drogowych

Miejsce pracy: woj. warmińsko – mazurskie

Zadania:

  • organizowanie i nadzorowanie robót drogowych na powierzonym odcinku zgodnie z harmonogramem i specyfikacją
  • kontrola jakości i terminowości prowadzonych robót
  • nadzór nad pracą podległych pracowników
  • bieżąca kontrola kosztów, wykorzystania sprzętu
  • rozliczanie wykonywanych robót
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (mile widziane w specjalności drogowej)
  • min. 2 lata stażu pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie zawodowe w pracy przy robotach ziemnych, konstrukcyjnych (na drogach klasy min. GP)
  • dobra znajomość MS Office
  • zdolności organizacyjne, umiejętność rozwiązywania problemów
  • dokładność i terminowość
  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
  • motywacja do rozwoju w strukturach firmy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy i pracy na budowach na terenie kraju
  • pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem
  • wsparcie w relokacji

Prezentacja firmy

Energopol - Szczecin S.A. jest firmą budowlaną o ponad sześćdzies... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne