Opis stanowiska pracy

DPM Sunet Budownictwo Sp. z o.o. poszukuje Inżyniera Budowy - Majstra na budowę,

Miejsce pracy: okolice Jeleniej Góry

Obowiązki:

• nadzór nad podwykonawcami,

• nadzór nad prawidłowością prac na powierzonym odcinku robót budowlanych,

• wspomaganie kierownika budowy w prowadzeniu inwestycji,

• przygotowanie dokumentacji technicznej kontraktu,

• weryfikacja obmiarów robót,

• bieżąca koordynacja prac firm podwykonawczych,

• monitorowanie terminów, kosztów i jakości prac.

Wymagania:

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

• znajomość przepisów techniczno-budowlanych,

• umiejętność analizy dokumentacji projektowej,

• bardzo dobra organizacja własnej pracy;

• umiejętność pracy w zespole,

• inicjatywa i samodzielność w działaniu.

Wymagana klauzula:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DPM Sunet Budownictwo sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.

Prezentacja firmy

Dynamiczna firma z branży budowlanej należąca do grupy DPM Group ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie