Majster, Inżynier elewacji przemysłowych z J. NIEM

Prius Management Sp. z o.o.

warszawa, zagranica

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy – nadzór:
- montaż fasad stalowych: płyty warstwowe, blachy trapezowe i fałdowe, obróbek blacharskich
- montaż rusztów stalowych / aluminiowych
- praca na terenie kraju i za granicą - RFN
- ATRAKCYJNE WARUNKI

Wymagania
- JĘZYK NIEMIECKI KONIECZNYM WARUNKIEM, ogłoszenia nie będą brane pod uwagę bez znajomości języka
- doświadczenia na podobnym stanowisku dla majstra 5 lat; dla Inżyniera 2 lata;
- znajomość rysunku technicznego, obsługi niwelatora;
- aktualne badania wysokościowe;
- elastyczność i dyspozycyjność;
- znajomość dachów na rąbek stojący dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Firma z branży elewacyjnej. Poszukujemy pracowników w do pracy w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie