Opis stanowiska pracy

Eurostone Sp. z o.o.

Jesteśmy Polską firmą budowlaną specjalizującą się w realizacji średniej wielkości projektów budowlanych na terenie Polski (Województwo Kujawsko-Pomorskie oraz Mazowieckie) oraz Belgii.
Naszą domeną są stany surowe oraz elewacje klinkierowe.

Majster Ekipy Budowlanej

Miejsce pracy: Toruń/Bydgoszcz
Region: kujawsko-pomorskie
Opis stanowiska:

Zatrudnimy doświadczonego brygadzistę ekipy budowlanej / majstra Budowy z wieloletnim doświadczeniem w stanach surowych otwartych (głównie murowanie i żelbety)

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie samodzielnie realizować

zakres prac murarskich w budownictwie mieszkaniowym (apartamentowce / deweloperka)
budowę domków jednorodzinnych od podstaw do stanu surowego otwartego.
WARUNEK KONIECZNY: Szukamy Majstra / Brygadzisty który sam jest bardzo dobrym murarzem oraz sam bez niczyjej pomocy potrafi wykonać wszystkie elementy żelbetowe. Osoba ta powinna mieć wieloletnie doświadczenie zarówno w pracy fizycznej jako pracownik jak i jako Majster budowy.

Oferujemy:

Praca głównie na terenie Torunia, Bydgoszczy.
Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie.
Atrakcyjne warunki pracy oraz płacy.

UWAGA: Prosimy o nie aplikowanie przez osoby nie mające doświadczenia, nie pracujące fizycznie, chcące tylko zarządzać i doglądać prace podwładnych, samemu się nie brudzić. Osoba zatrudniona na w/w stanowisku w pierwszej kolejności musi być bardzo dobrym murarzem i organizatorem pracy. Reszta kwalifikacji jest w drugiej kolejności.

Wymagania

Umiejętności te są konieczne aby spełnić oczekiwania firmy przez co rozumie się:

-Samodzielnie nadzorowanie grupą podopiecznych murarzy z Ukrainy ( którzy nie koniecznie znają polską technologie i trzeba ich delikatnie doszkolić, naprowadzić na odpowiedni system pracy oraz zorganizować im system i stanowiska pracy)

-Powodowanie pożądanej produktywności / wydajności / normy.

-Raportowanie o postępie prac zarząd firmy.

-Odpowiedzialność za poprawność / jakość wykonania usługi na rzecz klienta.
Doprowadzanie do podpisywania protokołu odbioru i poprawnych obmiarów.

Oczekujemy:

-Absolutnej samodzielności w czytaniu rysunków technicznych oraz wytyczaniu ścian i nanoszenia wszelkich wymiarów.

-Wieloletniego doświadczenia w murowaniu oraz samodzielnego wytyczania ścian, murowania pierwszych warstw etc.

-Zdolności komunikacji z ludźmi, którzy nie koniecznie mówią wystarczająco biegle w języku Polskim (głównie chodzi o takie cechy charakteru jak opanowanie, cierpliwość, rozsądek oraz życzliwość)

-Prawa jazdy kat. B

-Podstawowej obsługi komputera.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Eurostone Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Prezentacja firmy

Grupa Eurostone to ludzie tacy jak Ty. Grupa specjalistów, która lubi pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie