Opis stanowiska pracy

Firma JMR TRANS jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem specjalizującym się w wykonywaniu wszelakich usług maszynami budowlanymi. W związku z rozpoczęciem prac w prestiżowym projekcie poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • nadzór nad powierzonym odcinkiem robót budowlanych- prace rozbiórkowe i prace ziemne
  • wspomaganie kierownika budowy w prowadzeniu inwestycji,
  • przygotowanie dokumentacji technicznej kontraktu,

Wymagania

  • wykształcenia technicznego o profilu budowlanym
  • doświadczenie zawodowe przy pracach rozbiórkowych oraz pracach ziemnych
  • zaangażowania,
  • dyspozycyjności praca w delegacji
  • posiadanie uprawnień budowlanych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju

Prezentacja firmy

Firma JMR TRANS jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne