Opis stanowiska pracy

Firma budowlana z Bydgoszczy z ugruntowaną pozycją rynkową poszukuje kandydatów na stanowisko:
Majster budowy

Do zadań kandydata należeć będzie:
• nadzór nad robotami budowlanymi,
• nadzór nad podwykonawcami,
• kontrola jakości robót i ich planowanie,
• prowadzenie robót zgodnie z harmonogramem,

Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia technicznego o profilu budowlanym,
• umiejętność kierowania ludźmi i egzekwowania wydajności,
• umiejętność czytania i analizowania projektów budowlanych,
• posiadanie doświadczenia zawodowego przy nadzorowaniu robót będzie dodatkowym atutem,
• zaangażowania, sumienności, dokładności, dyspozycyjności,

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:
• możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
• pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji do dnia 28.02.2015r. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Spółka SKUPAJ to firma z tradycjami, która powstała w wyniku połą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie