Opis stanowiska pracy

Vienna Development - dynamicznie rozwijająca się firma na rynku developerskim poszukuje kandydatów na stanowisko:

MAJSTER BUDOWY

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- koordynowanie prac na powierzonym odcinku robót budowlanych
- ścisłą współpracę z kierownikiem budowy w prowadzeniu inwestycji
- dbanie o porządek w dokumentacji technicznej
- nadzór nad pracownikami/podwykonawcami i powierzonym sprzętem
- kontrolę dostaw i stanu materiałów budowlanych
- nadzorowanie przestrzegania przepisów BHP na budowie

Wymagania

Oczekiwane:
- wykształcenie wyższe - kierunkowe
- doświadczenie zawodowe w organizowaniu i nadzorowaniu prac budowlanych
- biegłość w czytaniu dokumentacji projektowej
- zaangażowanie i dyspozycyjność
- komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
- zdolności efektywnego organizowania pracy
- znajomość programów komputerowych (MS Office, AutoCAD – mile widziany)
- prawo jazdy kat. B

Firma oferuje interesujące warunki pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Vienna Development jest firmą deweloperską, która buduje i sprzed... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie