Opis stanowiska pracy

(miejsce pracy: Wrocław i okolice)
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• koordynowanie prac na powierzonym odcinku robót budowlanych
• ścisłą współpracę z Kierownikiem Budowy w prowadzeniu inwestycji
• dbanie o porządek w dokumentacji technicznej
• nadzór nad pracownikami, w tym podwykonawcami i powierzonym sprzętem
• kontrola dostaw i stanu materiałów budowlanych
• nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na budowie

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia wyższego – kierunkowego
• doświadczenia zawodowego w organizowaniu i nadzorowaniu prac budowlanych
• biegłość w czytaniu dokumentacji projektowej
• zaangażowania i dyspozycyjności oraz stanowczości
• komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
• zdolności organizacyjnych
• znajomości programów komputerowych (MS Office, AutoCAD – mile widziany)
• czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, niezbędne narzędzia pracy oraz ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Prezentacja firmy

Vienna SA- firma deweloperska, buduje i sprzedaje mieszkania.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie