Opis stanowiska pracy

Firma Techramps zajmująca się budową i projektowaniem obiektów sportowych zatrudni 1 osobę na stanowisko: Majster Budowy. Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na wyżej wymienionym stanowisku należeć będzie aktywne uczestniczenie w pracach budowlanych oraz nadzór nad brygadami roboczymi.

Obowiązki:

- Współpraca z podwykonawcami, inwestorem i projektantami

- wykonywanie inwestycji w oparciu o dokumentację techniczną

- Nadzór nad brygadami roboczymi oraz aktywna współpraca z zespołem produkcyjnym

- Zamawianie materiałów

Wymagania

- Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata

- Prawo jazdy kategoria B

- Umiejętność kierowania zespołem ludzi

- Gotowość do wyjazdów służbowych

- Dyspozycyjność

Mile widziane:

- Znajomość programu AutoCAD

- Uprawnienia na sprzęt i narzędzia

Prezentacja firmy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją interaktywną. Zajmujemy się two... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie