MAJSTER BUDOWY / INŻYNIER BUDOWY / KIEROWNIK BUDOWY

JH Constructions Sp. z o.o.

33-300 Nowy Sącz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

(w zależności od wykształcenia, doświadczenia i posiadanych uprawnień do pełnienia samodzielnych funkcji w budownictwie)

Miejsce pracy: Cała Polska (głównie Polska południowa) - również praca w delegacji - aplikując należy pamiętać, że siedzibą firmy jest Nowy Sącz.

Opis stanowiska:
- Rozdzielanie i planowanie pracy pracowników i podwykonawców - bezpośredni nadzór nad nimi,
- Prowadzenie budowy/robót,
- Kontrola stopnia zaawansowania prac, zgodności z harmonogramem, przyjętymi założeniami projektowymi oraz standardami jakościowymi,
- Egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych robót,
- Bieżące zgłaszanie potencjalnych problemów na budowie oraz zapotrzebowania na zasoby,

Wymagania

Wymagania:

- Wykształcenie techniczne w zakresie budowlanym,
- Znajomość przepisów prawa budowlanego,
- Doświadczenie we współkierowaniu budową i pracownikami/podwykonawcami, kosztorysowaniu inwestycji, tworzeniu harmonogramów,
- Bardzo dobra obsługa komputera oraz programów inżynierskich,
- Bardzo dobra znajmość technologi robót budowlanych oraz montażowych,
- Prawo jazdy.

Dodatkowym atutem będzie:

- Doświadczenie przy skomplikowanych realizacjach, budownictwie przemyslowym, mostach lub obiektach inżynieryjnych,
- Wyższe wykształcenie,
- Znajomość FIDIC, PZP,
- Doświadczenie,
- Dodatkowe uprawnienia np. do montażu rusztowań, BHP itp.

JEŻELI NIE SPEŁNIASZ WSZYSTKICH WYMAGAŃ, ALE JESTEŚ PEWIEN, ŻE PODOŁASZ PRACY NA TYM STANOWISKU WYŚLIJ NAM SWOJE CV.

Prezentacja firmy

JH Constructions Sp. z o.o. jest młodą, efektywnie się rozwijającą firmą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie