W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

MAGISTER FARMACJI

Zakres obowiązków:

  • prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept w tym sporządzanie leków recepturowych i aptecznych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • świadczenie opieki farmaceutycznej i obsługa Pacjentów na najwyższym poziomie
  • prawidłowe przyjęcie dostawy i potwierdzenie jej zgodności z zamówieniem
  • comiesięczna analiza terminu ważności preparatów w magazynie aptecznym

Oczekujemy:

  • wykształcenia farmaceutycznego,
  • umiejętności pracy w zespole
  • wysokiej kultury osobistej i rozwiniętych kompetencji interpersonalnych
  • dyspozycyjności oraz obowiązkowości
  • znajomości programu KAMSOFT

Najlepszym kandydatom oferujemy:

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego pod okiem profesjonalnej kadry
  • szkolenia rozwijające kompetencje
  • ścieżkę kariery w kierunku samodzielnego prowadzenia apteki dla najlepszych farmaceutów
  • atrakcyjny system premiowy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i bardzo dobre warunki finansowe
  • uczestnictwo w budowie sukcesu firmy o zasięgu ogólnoeuropejskim
  • możliwość pracy w wybranym przez siebie rejonie Polski
  • pakiet świadczeń socjalnych m.in. karnet sportowy