Praca.farmacja.pl

Magister Farmacji

Miejsce pracy: powiat wodzisławski
Dla naszego Klienta, rozpoznawalnej na Rynku sieci aptek, poszukujemy osoby na stanowisko - Magister farmacji.

Lokalizacja pracy: powiat wodzisławski.

Zakres obowiązków:

 profesjonalne doradztwo i obsługa pacjentów zgodnie ze standardami firmy
 sprzedaż produktów leczniczych i wyrobów medycznych
 monitorowanie stanów magazynowych, terminów ważności

Wymagania:
 wykształcenie wyższe farmaceutyczne
 prawo wykonywania zawodu
 atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, jednak klient otwarty jest także na absolwentów
 umiejętność obsługi komputera oraz znajmość pakietu MS Office
 gotowość do pracy w systemie zmianowym
 wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Korzyści:
 stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o premię miesięczną i roczną
 prywatna opieka medyczna
 karta Multisport
 szkolenia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.