MAGISTER FARMACJI - Ostrów Mazowiecka

Farmia Sp. j.

Ostrów Mazowiecka, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nowo otwarta, prężnie rozwijająca się Apteka w Ostrowi Mazowieckiej
zatrudni magistra farmacji oraz Kierownika Apteki.

Opis stanowiska Pracy :
- profesjonalna obsługa pacjentów apteki,
- przyjmowanie towaru , zamawianie i zwroty towaru,
- nadzór nad recepturą leków
- prawidłowa weryfikacja i realizacja recept
- inne obowiązki związane z zawodem i potrzebami apteki.

Kontakt telefoniczny: 660 400 912

Wymagania

Doświadczenie zawodowe - minimum odbyty staż zawodowy,
Prawo Wykonywania Zawodu,
Dobra znajomość zasad realizacji recept,
Bardzo dobra znajomość produktów farmaceutycznych
oraz zasad marketingu aptecznego i technik sprzedaży,
Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
Zaangażowanie, samodzielność, kreatywność, doskonała organizacja pracy,

Prezentacja firmy

Nasza firma jest właścicielem prężnie rozwijającej się grupy aptek pod n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia