Magister farmacji ds. zdrowotnych baz danych w firmie produkującej oprogramowanie

Kamsoft S.A.

40-235 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

KAMSOFT - dostawca specjalizowanego oprogramowania dla rynku zdrowia i pokrewnych, to:
Ponad 30 lat tradycji
700 specjalistów IT
14 oddziałów w Polsce
2 oddziały zagraniczne
11 Spółek w Grupie KAMSOFT
300 Partnerów Handlowych

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe farmaceutyczne,
• znajomość obsługi systemu aptecznego firmy KAMSOFT- KS- AOW
• znajomość: prawa farmaceutycznego, ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej, ustawy o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych, rozporządzenia w sprawie recept lekarskich oraz pozostałych aktów prawnych dotyczących farmacji.
• umiejętność interpretacji zmian w aktach prawnych dotyczących farmacji,
• znajomość branży farmaceutycznej i medycznej,
• znajomość BLOZ,
• samodzielność, odpowiedzialność i zdecydowanie w podejmowaniu decyzji.

Dodatkowe atuty:
• wiedza z dziedziny informatyki

Prezentacja firmy

W KAMSOFT tworzymy systemy informatyczne oraz oprogramowanie, z których ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
docelowo na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia