Magazynierzy- okolice Brwinowa, Pruszkowa

MarcPol S.A.

Brwinów, mazowieckie

Nasza firma ceni nie tylko doświadczenie i wiedzę fachową swoich Pracowników, równie ważna jest dla nas osobowość człowieka.
Jeśli jesteś osobą potrafiącą pracować w zespole, szybko się uczysz, jesteś zaangażowany w powierzone Ci obowiązki lub szukasz pracy odpowiadającej Twojemu doświadczeniu i umiejętnościom - przyjdź do Nas!
Naszym Klientom oferujemy profesjonalną obsługę oraz produkt najwyższej jakości. Poszukujemy więc Pracowników otwartych na nowe wyzwania, zorientowanych na Klienta, z którymi wspólnie osiągniemy założone przez nas cele.

Miejsce pracy: Brwinów

Pracownik Magazynu
Miejsce pracy:Moszna Parcela
Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie powierzonych zadań w magazynie a w szczególności:
-Kompletowanie towarów i przygotowywanie wysyłek
-Kontrolowanie zgodności dokumentacji magazynowej
-Uczestnictwo w innych pracach magazynowych

Wymagania:
-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
-Podstawowa znajomość obsługi komputera
-Doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym
-Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, dokładność i zaangażowanie
-Uczciwość i dbałość o powierzone mienie

Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie
-Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w młodym, zgranym zespole
-pracę w systemie 2 zmianowym (poniedziałek-piątek)